מרכז שירות ניסאן – הילוך שישי באר יעקב

מרכז שירות סובארו באר יעקב - הילוך שישי

מרכז השרות הוותיק והגדול שוכן במבנה היי-טקי והינו מורשה לטיפול ברכבי ניסאן. אצלנו תיהנו מאחריות מלאה הן של הילוך שישי ושל קרסו (יבואנית ניסאן ישראל) – על כל העבודות והחלקים. עובדי מרכז שירות ניסאן הילוך שישי באר יעקב מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר ועוברים השתלמויות קבועות בטיפול ברכבים המתקדמים אצל יבואנית ניסאן בישראל.

סטנדרט השירות ללקוח הינו אישי ומתחשב בצרכיו של כל לקוח. במקרה של תאונה, למרכז השירות הסדרים עם חברות הביטוח בישראל.

אתם בידיים טובות

ברשת מרכזי השירות של הילוך שישי רואים בקשר האישי בינינו חשיבות עליונה.

יועצי השירות שלנו יתלוו אליכם מהרגע כניסת הרכב למוסך ועד יציאתו. בגלל שחשובה לנו השקיפות, עוד לפני שנכניס את הרכב לטיפול או לתיקון, נסביר לכם בדיוק את מהות התיקון, את העלויות הכרוכות ואת הזמן שאנחנו צריכים כדי לבצע את העבודה כראוי.

בסיום הטיפול ברכבם, יועץ השירות שקיבל את פניכם יחזיר לידיכם את המפתחות, ויוודא שאתם מרוצים מהטיפול ברכבכם. גם כאשר הרכב לא נמצא במרכז השירות, יועצי השירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולענות לשאלות שיצוצו.

אם שגרת היום שלכם עמוסה ואין באפשרותכם להגיע למרכז השירות – אנו נעניק לכם שירותי שינוע לצורך טיפול או העברת מבחן שנתי (טסט). נהג מטעמנו יגיע לביתכם או למקום עבודתכם, יביא את הרכב למרכז השירות ויחזיר אותו אליכם בסיום הטיפול. יועץ השירות יהיה אתכם בקשר טלפוני לכל אורך הדרך וידאג להסביר לכם היכן הרכב נמצא בכל רגע נתון.